Novinky      
      Hráči      
      Zápasy      
      Fotogalerie      
      Rozhovory      
      Kontakty      
      Odkazy      
      Statistiky      
        Návštěvní kniha      

28.1. 2008 - zpovídající: Milan Lubina, zpovídaná: Lucie Tenková

Důležitým článkem týmu z hlediska psychické podpory při utkáních doma i venku je Lucka Tenková. Jak ses vůbec dostala k funkci zapisovatelky?
Zhruba před 3 lety jsem začala chodit na chomutovskou hokejbalovou ligu, kde jsem se postupně seznámila s pravidly hokejbalu. Zde jsem získala i nějakou tu "praxi" v zapisovatelství. Takže když za mnou přišel Lubi s takto zajímavou nabídkou, nemohla jsem odmítnout.

Jak bys srovnala úroveň bývalé chomutovské hokejbalové ligy a Oblastní hokejbalové ligy Sever?
Určitě je znát velký herní rozdíl mezi těmito soutěžemi. Můžou se mnou určitě souhlasit všichni hráči, kteří chomutovskou ligu hráli a nyní hrají OHBL Sever. OHBL Sever už není kdejaká amatérská soutěž. Tady už jde opravdu do tuhého. Ale musím vás kluci pochválit :). Se změnou jste se vypořádali více než skvěle.

Kde myslíš, že jsou největší slabiny současného týmu North Stars?
Každopádně největší slabinou je docházka, a to jak na tréninky, tak i na zápasy. Jen málokteří bohužel chodí pravidelně. A to je, myslím, velká škoda, ne?

Dokážeš odhadnout, jak bude vypadat další účiňkovaní týmu North Stars v soutěži?
Jako nováčci si vůbec nevedeme špatně. Takže podle mě zůstaneme v té lepší "sedmičce". Další sezony budou už jen a jen lepší.

Měla si možnost vidět většinu našich zápasů, a tudíž skoro všechny týmy z OHBL Sever v akci. Který z týmů z OHBL Sever by si podle Tebe zasloužil soutěž vyhrát?
Tak u mě si to zaslouží samozřejmě NS :). A když vezmu v úvahu další týmy, tak by to byl asi Concept Most. Ale řekněte sami - nebylo by zase krásný držet v ruce pohár prvenství?:)

Máš v našem týmu nějakého oblíbeného hráče?
Tak tahle otázka je asi nejtěžší ze všech :). Po pečlivém a těžkém uvážení jsem se přeci jenom rozhodla pro Lubiho :).

Zatím ses nikdy aktivně neúčastnila hry North Stars. Neuvažuješ o tom, že bys někdy přišla na náš trénink s hokejkou v ruce?
Takových myšlenek jsem měla už asi milion. Jestli mi někdo někdy půjčí hokejku, ráda se zúčastním, ale neslibuji, že hokejka zůstane celá :). Jednou jsem dokonce přemýšlela, že bych hrála za nějaký dívčí tým, ale bohužel žádný takový tu není.

Jaké jsou Tvé další oblíbené sporty? A kdybys měla jmenovat tři oblíbené sportovce, kteří by to byli?
Ten, kdo mě zná, tak ví, že mojí drogou je hokej. Bez něj bych nemohla ani dýchat. Mým velkým oblíbencem je Martin Heinisch. Také pyšně vlastním jeho originální dres :). Dalšími oblíbenci jsou Kamil Jarina, Zdeněk Tauš a jako bonus Jarda Hašek. Je to velká osobnost. Dalším oblíbeným sportem je fotbal. Tam je mým oblíbencem snad jen Růďa Skácel.

Jaké je Tvé nejoblíbenější jídlo, a které jídlo nemáš vůbec ráda?
Nemůžu ani cítit lečo nebo plněné papriky. V jídle miluji vše, co se týče kuřecího masa. A strašně ráda peču bábovku, takže jestli si budete vést dobře, možná nějakou tu mňamku udělám :).