Statistiky
        Návštěvní kniha

Oslabený chomutovský tým North Stars na body nedosáhl

24. 3. 2011 - Milan Lubina

Program OHBL Sever přichystal hráčům týmu HBC North Stars Chomutov víkendový dvojzápas. Ani tento víkend se Chomutovu nevyhnuly problémy se sestavou. V prvním sobotním utkání se s podobným problémem potýkali i hráči mosteckého Penta, a tak svitla malá naděje, že by se "Severním hvězdám" opět po řadě neúspěchů povedlo získat nějaké body do tabulky.
Aktivnější bylo ale od prvních minut Pento. Hostům se podařilo překonat chomutovského brankáře během první třetiny hned dvakrát.
Druhá třetina přinesla o poznání vyrovnanější souboj. Domácí dvakrát v této třetině snížili stav na rozdíl jediného gólu, ale odpověď Penta na sebe nikdy nenechala dlouho čekat a mostečtí hráči vždy svému soupeři po chvilce odskočili opět do vedení o dvě branky. Stav 2:4 ještě Chomutovu dával šanci se v závěrečném dějství poprat o body.
Naděje domácích ale netrvaly dlouho. Hned po 39 vteřinách poslední třetiny hosté vstřelili pátou branku a šance na zisk bodů klesla. Chomutovu se podařilo v závěru sice ještě snížit na 3:5, ale jak se později ukázalo, tak tato branka byla v zápase brankou poslední. Utkání skončilo prohrou domácích North Stars v poměru 3:5.
O den déle se představili hráči North Stars na domácím hřišti bílinských buldoků. Vzhledem k nízkému počtu hráčů North Stars bylo asi jedinou možností jak potrápit domácí hráče pozorná hra v obraně.
Obranná činnost podpořená vynikajícím výkonem chomutovského brankáře M. Mandáka se Chomutovu během první třetiny dařila. Brankář Chomutova dokázal pochytat všech 14 pokusů domácích hráčů a i díky němu držel Chomutov v Bílině po první třetině bezbrankový stav 0:0.
Jako první se v zápase překvapivě ujali vedení chomutovští hráči. Hosté ale nedokázali navázat na pozorný výkon v obraně a do té doby trochu trápící se Bílině umožnili výsledek obrátit. Na konci druhé třetiny svítil na tabuli stav 3:1.
Střelecky se domácí dokázali prosadit i v poslední třetiny a dvěma góly, které od sebe dělila přesně jedna minuta, svému soupeři odskočila na rozdíl 4 branek. Chomutovským hráčům se poté podařilo snížit na 5:2 a v závěru nastřelit spojnici za bílinským brankářem, ale žádné drama Bílina napřipustila a dokráčela si k tříbodovému vítězství 5:2.

HBC North Stars Chomutov - HBC Pento Most C     3:5  (0:2; 2:2; 1:1)

branky North Stars:  Sklenář (Müller, Kováč), Lubina (Klíma, Müller), Lubina (Kupec)

střely na branku:  19:25

sestava North Stars:  Kupec Martin, Klíma Martin, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A)

HBC SIAD Bulldogs Bílina - HBC North Stars Chomutov     5:2  (0:0; 3:1; 2:1)

branky North Stars:  Müller (Lubina, Kováč), Sklenář (Lubina, Müller)

střely na branku:  44:9  (14:2; 18:3; 12:4)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Klíma Martin, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Volf Tomáš

Hráči North Stars nezvládli první třetinu a z Mostu si odvezli debakl

K dalšímu zápasu základní části zajížděli hráči North Stars do Mostu, kde se utkali v dohrávce s týmem TJ Baník Meziboří. Utkání poznamenaly problémy chomutovského týmu se sestavou, a to především s obsazením brankářského postu. Do branky musel na první třetinu zaskočit hráč z pole, čehož dokázali hráči Baníku dokonale využít a uštědřit svému soupeři KO sedmi vstřelenými góly již během první třetiny. Chomutov se s příchodem svého brankáře sice zvedl a sympaticky se ještě pokusil zabojovat, ale na více než na konečný výsledek 12:2 to nestačilo. Hráči North Stars tak v Mostě odevzdali všechny tři body týmu z Meziboří.

TJ Baník Meziboří - HBC North Stars Chomutov     12:2  (7:0; 2:2; 3:0)

střely na branku:  38:26  (13:6; 11:10; 14:10)

branky North Stars:  Kováč (Müller), Volf (Kováč)

sestava North Stars:  Kupec Martin (Krajča Jan), Broumský Miroslav, Kováč Patrik, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šruma Jiří

Pohaslé "Severní hvězdy" doma podlehly Teplicím

10. 3. 2011 - Milan Lubina

Chomutovský tým North Stars přivítal na svém hřišti tentokrát teplické RONDO. Tepličtí hráči již během první třetiny měli mírnou převahu, kterou dokázali také vyjádřit jednobrankovým vedením.
Druhá třetina přinesla podobný obraz hry jako prvních 15 minut. Teplice na začátku i na konci prostřední části přidaly další dva góly a před třetí třetinou si vybudovali nadějný třígólový náskok, protože chomutovští hráči se nedokázali prosadit za dvě třetiny ani jednou.
Chomutov nedokázal vstřelit gól ani v posledním dějství, a tak teplické RONDO si v poklidu pohlídalo svůj třígolový náskok, a utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím Teplic po výsledku 0:3.

HBC North Stars Chomutov - HBC RONDO Teplice     0:3  (0:1; 0:2; 0:0)

střely na branku:  24:27  (7:8; 7:10; 5:9)

sestava North Stars:  Kupec Martin, Broumský Miroslav, Klíma Martin, Kováč Patrik, Krajča Jan, Los Martin, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šruma Jiří, Tomek Daniel

Víkendový dvojzápas opět body North Stars nepřinesl

3. 3. 2011 - Milan Lubina

O víkendu čekaly na chomutovské hráče North Stars opět dva zápasy. V prvním utkání se Chomutov představil na ústecké půdě proti Elbě B a druhé utkání o den déle absolovali chomutovští hráči na domácí půdě proti týmu HBC Kapitán Jirkov.
Na sobotní utkání se dostavilo jen šest hráčů North Stars do pole, a tak už před začátkem duelu bylo víceméně jasné, jakým způsobem se bude utkání ubírat. Šancí chomutovských hráčů byla snad jen velmi dobrá hra v obranné třetině a trpělivé čekání na svou příležitost. S chomutovskou obranou si ale Elba poradila a už během první třetiny nasázela svému soupeři hned 6 branek. I Chomutovu se podařilo během první části vstřelit dvě branky, ale tyto branky byly jen slabou náplastí na příděl ústecké Elby. Brankostroj domácích se nezastavil ani ve druhé třetině a průběžný stav 11:2 po dvou třetinách nebyl pro Chomutov vůbec lichotivý. Poslední třetina už takový přísun gólů do chomutovské branky nepřinesla a na druhé straně se hráčům North Stars se povedlo dvakrát překonat domácího brankáře, a tak utkání skončilo pro hosty za dané situace ještě lichotivým výsledkem 13:4.
V nedělním utkání se scénář opakoval, protože počet hráčů North Stars se nezměnil. Chomutovu se ale dařilo lépe držet taktický plán a Jirkov se dokázal prosadit až během druhé části. Ačkoli domácí North Stars se naskytla malá šance utkání v poslední třetině zdramatizovat, "Kapitáni" žádné drama nepřipustili a zaslouženě získali tři body za konečný výsledek 2:5.

Elba Franklin Ústí n. L. B - HBC North Stars Chomutov     13:4  (6:2; 5:0; 2:2)

střely na branku:  52:16  (12:5; 11:4; 19:7)

branky North Stars:  Müller (Voborník), Müller (Lubina, Voborník), Sklenář (Müller, Lubina), Sklenář (Voborník, Lubina)

sestava North Stars:  Kupec Martin, Los Martin, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Voborník Daniel, Volf Tomáš

HBC North Stars Chomutov - HBC Kapitán Jirkov     2:5  (0:0; 0:3; 2:2)

střely na branku:  24:37  (8:12; 6:14; 10:11)

branky North Stars:  Šruma (Müller), Lubina (Müller)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šruma Jiří, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Chomutovská mizérie North Stars pokračuje

23. 2. 2011 - Milan Lubina

Hráči týmu North Stars odehráli o uplynulém víkendu dva zápasy. V prvním sobotním zápase se chomutovští hokejbalisté představili v Ústí nad Labem proti týmu HBC Bazzy Děčín a v neděli přivítali na svém hřišti ústeckou Kolibu.
Utkání proti Děčínu absolvoval tým North Stars v oslabené sestavě s brankářem, pro kterého se jednalo o premiérový zápas na brankářském postu. Děčín navíc tou dobou okupoval první místo tabulky OHBL Sever, a tak bylo jasné, že Chomutov nečekalo jednoduché utkání. To se také projevilo od prvních minut zápasu a Děčín si vypracoval tříbrankový náskok hned během první třetiny. Tým z Chomutova ale předváděl sympatický bojovný výkon, který korunoval ve druhé třetině, po které byl stav přijatelných 4:2. Jakékoli naděje hostů však v poslední třetině Děčín rázně odmítl a domácí hráči si s chutí zastříleli. Na konci zápasu svítil na tabuli konečný stav zápasu 9:3.
Nedělní druhý zápas odehrál chomutovský celek o poznání hůře, ačkoli tým nastoupil do utkání s více hráči, tak Chomutov nedokázal na ústeckou Kolibu prakticky nic vymyslet a ta si z Chomutova zaslouženě odvezla tři body po konečném výsledku 0:5

HBC Bazzy Děčín - HBC North Stars Chomutov     9:3  (3:0; 1:2; 5:1)

střely na branku:  29:26  (10:8; 9:10; 10:8)

branky North Stars:  Lubina (Kováč, Müller), Kováč (Lubina, Sklenář), Müller (Lubina)

sestava North Stars:  Krajča Jan, Klíma Martin, Kováč Patrik, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šruma Jiří, Volf Tomáš

HBC North Stars Chomutov - HSÚ Koliba Ústí nad Labem     0:5  (0:2; 0:2; 0:1)

střely na branku:  17:34  (5:13; 7:12; 5:9)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Klíma Martin, Kováč Patrik, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Tomek Daniel, Voborník Daniel, Volf Tomáš

První utkání v roce 2011 chomutovským North Stars nevyšlo

17. 2. 2011 - Milan Lubina

Zimní hokejbalová přestávka skončila a chomutovské "Severní hvězdy" vykročily do druhé části sezóny zápasem na domácím hřišti proti ústeckému Orlíku.
Od prvních minut zápasu byli aktivnější hosté z Ústí a svojí herní převahu vyjádřili i gólově, když po první třetině byl stav zápasu už 0:2. Druhá třetina byla z pohledu Chomutova asi nejpovedenější. Domácí sice nejprve inkasovali branku ve své početní výhodě, ale po chvíli kontrovali snížením na 1:3. Bohužel pro Chomutov to byl jediný záblesk naděje, kterou ještě do konce druhé třetiny Orlík pohřbil další vstřelenou brankou. V poslední části si hosté výsledek už pohlídali, překonali domácího gólmana ještě jednou a zaslouženě si z Chomutova odvezli všechny tři body za konečný výsledek zápasu 1:5.

HBC North Stars Chomutov - HBC Orlík Ústí nad Labem     1:5  (0:2; 1:2; 0:1)

střely na branku:  21:30  (5:11; 11:10; 5:9)

branka North Stars:  Lubina (Volf)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šruma Jiří, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Severní hvězdy dostaly vánoční příděl od sousedního Conceptu

28. 12. 2010 - Patrik Kováč

Poslední zápas tohoto roku odehráli chomutovští v mostecké kryté hale proti tamnímu Conceptu. Tyto celky spolu sousedí v tabulce, tudíž se dal očekávat poměrně vyrovnaný souboj.
Jak už bývá zvykem, hráči Stars se dostavilo na zápas v „hojném“ počtu osmi hráčů, kdežto soupeř se na nás vyzbrojil třemi kompletními pětkami. Po úvodním buly neuplynulo moc času a mostečtí se rychlými brankami dostali do vedení 3:0. Hráči Chomutova se po této spršce trochu oklepali a začali zatápět soupeři. Bohužel v koncovce se nedařilo a tak se do konce třetiny ujala jen jedna střela hostů, stav po první třetině tedy 3:1.
Začátek druhé třetiny začali opět aktivněji hosté a vsítili druhou branku. To ovšem bylo ze strany Chomutova vše a domácí odstartovali nevídanou kanonádu, která vyústila v to, že si hostující hráči jako dárek pod stromeček odváželi ostudnou desítku. Hřiště bylo sice místy nehratelné, ale hlavní příčinou porážky byla špatná účast a ještě horší přístup hráčů Stars k tomuto zápasu.

HBC Concept team Most B - HBC North Stars Chomutov     10:2  (3:1; 3:1; 4:0)

střely na branku:  52:20

branky North Stars:  Krajča (Kováč, Volf), Voborník (Kováč)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Csáno Vojtěch, Kováč Patrik, Krajča Jan, Sklenář Tomáš (A), Šilhánek Pavel, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Hráči North Stars vstoupili do druhé poloviny základní části prohrou

28. 12. 2010 - Milan Lubina

Chomutovští hráči North Stars otevřeli zápasem s týmem HC Nordics Most již druhou polovinu základní části OHBL Sever. O den později měl Chomutov odehrát také utkání s HBC Kapitán Jirkov, které ale bylo kvůli sněhové nadílce na chomutovském hřišti odloženo.
Předchozí utkání mezi tými HC Nordics Most a HBC North Stars Chomutov vyhráli mostečtí hráči, kteří si odvezli z úvodu sezóny z Chomutova cennou výhru 4:2. Tentokrát se hrálo na domácím hřišti mosteckého týmu a po většinu zápasu hosté z Chomutova tahali za kratší konec provazu. Oslabená sestava North Stars se nedokázala za celý zápas ani jednou střelecky prosadit, a když ani výborně chytající brankář v brance Chomutova nezabránil 4 gólům ve své síti, skončilo utkání výsledkem 4:0.

HC Nordics Most - HBC North Stars Chomutov     4:0  (1:0; 2:0; 1:0)

střely na branku:  41:29  (14:10; 13:8; 14:11)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Kováč Patrik, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Přenosil Václav, Šruma Jiří, Voborník Daniel, Volf Tomáš

V městském derby byli úspěšnější "Tučňáci"

27. 11. 2010 - Milan Lubina

S velkým odhodláním získat první body vstoupili do zápasu hráči týmu HBC Tučňáci Chomutov proti svému městkému rivalovi týmu HBC North Stars Chomutov. Před tímto zápasem "Tučňáci" zaujímali poslední místo tabulky OHBL Sever bez zisku jediného bodu. Touha po zisku prvních bodů byla tak velká, že od počátku utkání to byly "severní hvězdy", které tahaly za kratší konec provazu. "Tučňáci" se brzy ujali vedení v zápase a svoje vedení dokázali udržovat po celý zápas. Snad jen v poslední třetině hráči North Stars přidali a "Tučňáci" se chvílemi ocitli pod velkým tlakem. Závěrečný nápor North Stars už ale na vyrovnání nestačil, a tak "Tučňáci" zaslouženě získali první body za konečný výsledek 6:4.

HBC Tučňáci Chomutov - HBC North Stars Chomutov     6:4  (2:1; 3:1; 1:2)

střely na branku:  44:36  (12:10; 18:12; 14:14)

branky North Stars:  Voborník (Kováč), Kováč (Volf), Martin (-), Voborník (Kováč)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Kováč Patrik, Krajča Jan, Los Martin, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Přenosil Václav, Tomek Daniel, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Hráči North Stars CHomutov na domácím hřišti nezvládli utkání s Bílinou

17. 11. 2010 - Milan Lubina

V jedenáctém kole přivítali chomutovští hráči North Stars na svém hřišti tým HBC SIAD Bulldogs Bílina. Bílina tou dobou okupovala první místo tabulky OHBL Sever.
Postavení obou týmů v tabulce se od začátku zápasu projevovalo i na hřišti. Bílinští "Buldoci" se od úvodních minut do chomutovské týmu zakousli a měli prakticky celý zápas ve své režii. První třetinu prohráli domácí jen 0:1, ale potom už se naplno rozjel střelecký koncert hostujícího týmu. Bílina přidala ve druhé respektie ve třetí třetině další tři góly a zaslouženě si z Chomutova odvezla tři body za konečné vítězství v poměru 0:7.

HBC North Stars Chomutov - HBC SIAD Bulldogs Bílina     0:7  (0:1; 0:3; 0:3)

střely na branku:  22:33

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Klíma Martin, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Přenosil Václav, Sklenář Tomáš (A), Tomek Daniel, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Chomutovští hráči North Stars nestačili na mostecké Pento

9. 11. 2010 - Milan Lubina

V dalším kole se tým HBC North Stars Chomutov představil na půdě mosteckého Penta C. Jednalo se částečně o derby, jelikož v mosteckém týmu působí řada chomutovských hráčů.
Domácí Pento se hned po dvaceti vteřinách od úvodního buly ujalo vedení 1:0. Odpověď Chomutova na sebe nenechala dlouho čekat a za necelou minutu byl stav 1:1. Hra v první třetině byla velmi vyrovnaná a ačkoli hosté vedli 1:2, domácím se podařilo do konce první třetiny utkání vyrovnat. Gól domácí vstřelili po zbytečné chybě obrany hostů 9 vteřin před koncem třetiny.
Ve druhé třetině byli aktivnější domácí, kteří si v této části vypracovali rozhodující náskok. Nedůslednost chomutovské obrany nechala vyniknout některým kombinačním akcím domácích. Pento si vypracovalo před závěrečnou třetinou slibný náskok v podobě průběžného vedení 5:2.
Jakoby se Chomutov neponaučil z chyb, které udělal během prostřední třetiny, a v páté minutě třetí třetiny se prosadili domácí hráči opět a hned dvěma slepenými brankami. O osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Hosté si sice vytvořili v závěru tlak, který vyústil v několik přesilových her, ale využít se North Stars povedla jen jedna. Utkání tedy skončilo konečným výsledkem 7:3.

HBC Pento Most C - HBC North Stars Chomutov     7:3  (2:2; 3:0; 2:1)

branky North Stars:  Lubina (Přenosil), Voborník (Kováč), Lubina (Voborník, Kováč)

střely na branku:  34:30  (10:13; 11:7; 13:10)

sestava North Stars:  Kupec Martin, Broumský Miroslav, Csáno Vojtěch, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Přenosil Václav, Sklenář Tomáš (A), Šilhánek Pavel, Šruma Jiří, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Víkendový dvojzápas přinesl hráčům North Stars tři body

1. 11. 2010 - Milan Lubina

Víkendový dvojzápas byl na programu týmu HBC North Stars Chomutov. V obou zápasech se chomutovský tým utkal se soupeři, kteří v tabulce OHBL Sever měli podobné postavení. V sobotním utkání zajížděl Chomutov na teplické hřiště do Krupky a v neděli přivítal na svém hřišti tým z Meziboří.

V sobotním zápase nezačali hráči North Stars příliš dobře. Vyloučení chomutovských hráčů, přesilovka 5 na 3 a dvojbrankový trest v podobě teplického RONDA znamenal již během první třetiny průběžné vedení 2:0 pro domácí. Domácí hráči Chomutov vůbec nešetřili a do konce úvodní třetiny překonali brankáře ještě jednou a vylepšili svůj náskok na 3:0.
Ve druhé třetině si chomutovští hráči vytvořili několik dobrých příležitostí, ale proměnit se povedla je jedna v podobě navrátilce do chomutovské sestavy V. Přenosila. RONDO se začalo více soustředit na obranu a spoléhalo na brejkové situace.
Hostující hráči vystupňovali tlak ve třetí třetině, ale ačkoli si Chomutov vytvořil řadu šancí, domácí brankář žádný míček za svá záda již nepropustil, a když ani RONDO další branku nepřidalo, skončilo utkání výsledkem 3:1.

V neděli vstoupily "severní hvězdy" do utkání lépe a jako první se ujaly v zápase vedení, ale odpověď Baníku Meziboří na sebe nenechala dlouho čekat. Domácí šli ještě jednou během první třetiny do vedení, ale ani tento jednobrankový náskok do konce třetiny nevydržel. Hostující hráči totiž opět vyrovnali a po první třetině se začínalo prakticky od začátku.
Hosté dokonali obrat ve druhé třetině a ujali se vedení 2:3. Chomutov ale zbraně nesložil, zabojoval a dvěma brankami vývoj utkání opět otočil na s vou stranu. Vedení 4:3 vydrželo domácím i po druhé třetině.
Během třetí části domácí potvrdili své vedení další vstřelenou brankou a tento výsledek vydržel i navzdory hry bez brankáře až do konce utkání.

HBC RONDO Teplice - HBC North Stars Chomutov     3:1  (3:0; 0:0; 0:1)

branka North Stars:  Přenosil (Klíma, Müller)

střely na branku:  34:28  (12:7; 13:7; 9:14)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Klíma Martin, Kováč Patrik, Krajča Jan, Los Martin, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Přenosil Václav, Šruma Jiří, Tomek Daniel, Volf Tomáš

HBC North Stars Chomutov - TJ Baník Meziboří     5:3  (2:2; 2:1; 1:0)

branky North Stars:  Lubina (Kováč), Müller (-), Kováč (Klíma, Müller), Lubina (Klíma), Voborník (Müller)

střely na branku:  18:29  (6:11; 7:10; 5:8)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Klíma Martin, Kováč Patrik, Los Martin, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Voborník Daniel, Volf Tomáš

Ústecká Elba B uštědřila North Stars debakl

26. 10. 2010 - Milan Lubina

Hráči North Stars Chomutov tentokrát přivítali na svém hřišti ústeckou Elbu B. Bodový rozdíl obou týmů v tabulce OHBL Sever nebyl před tímto duelem velký, a tak se očekával spíše vyrovnaný souboj.
Hráči Chomutova nasadili od začátku spíše tréninkové tempo a od úvodní minuty se dostávali pod souvislý tlak. Domácí hráči nepředvedli v první třetiny vůbec nic (pozn. poměr střel 2:16) a zaslouženě prohrávali po úvodní části 0:2.
Druhá třetina kopírovala dlouho obrázek třetiny první. Až závěr třetiny sliboval malé zlepšení domácích, ale v té chvíli už byl stav zápasu 0:6.
V poslední části utkání se nakonec domácí dostali do několika slibných šancí, ale vše v poklidu zlikvidoval brankář hostů, a když už za jeho záda střela prošla, tak se rozezněla jen horní tyčka jeho branky. Do konce zápasu už další branka nepadla ani na jedné straně. Výsledek 0:6 po druhé třetině se tedy ukázal být výsledkem konečným a zaslouženým.

HBC North Stars Chomutov - Elba Franklin Ústí n. L. B     0:6  (0:2; 0:4; 0:0)

střely na branku:  17:39  (2:16; 6:11; 9:12)

sestava North Stars:  Široký Martin, Broumský Miroslav, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šilhánek Pavel, Šruma Jiří, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Prokletí ústeckého hřiště zlomeno, hráči North Stars zdolali ústeckou Kolibu

18. 10. 2010 - Milan Lubina

Šestý zápas letošní sezony odehrály chomutovské "severní hvězdy" na hřišti v Ústí n/L proti tamní Kolibě. Koliba má proti North Stars dlouhodobě aktivní bilanci, když v předchozích zápasech prohrála s Chomutovem jen jednou.
Domácí vstoupili do utkání velmi dobře a už v první minutě vedli 1:0. Střelu hráče Koliby si nešťastně srazil za záda svého brankáře obránce hostů. Ústecký tým byl v první třetině aktivnějším týmem, ale ani jeden z brankařů už nebyl do konce první třetiny překonán.
Vývoj zápasu se začal otáčet během prostřední části. Obrat v utkání nastartoval chomutovský gól z úvodu třetiny. Domácí trochu znervózněli a Chomutov situace využil ke vstřelení další branky ještě do závěru druhé třetiny.
Stav 1:2 sliboval otevřený boj o výsledek v poslední části. Koliba se ale vlastní nedisciplinovaností sama připravila o boj o body. Několik vyloučení na domácí straně hráči North Stars potrestali hned dvakrát a bylo prakticky rozhodnuto. Zkázu domácích dokonali chomutovští ještě jednou brankou, a tak zápas skončil výsledkem 1:5.
Základním kamenem vítězství Chomutova byl vynikající výkon brankáře Marka Mandáka a také příspěvek Patrika Kováče, který se podílel na všech brankách North Stars.

HSÚ Koliba Ústí nad Labem - HBC North Stars Chomutov     1:5  (1:0; 0:2; 0:3)

branky North Stars:  Kováč (Broumský, Müller), Lubina (Los, Kováč), Kováč (Šilhánek, Müller), Los (Sklenář, Kováč), Los (Kováč)

střely na branku:  23:29  (8:8; 7:10; 8:11)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Klíma Martin, Kováč Patrik, Krajča Jan, Los Martin, Lubina Milan (C), Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šilhánek Pavel, Volf Tomáš

Nadějné vedení nad děčínským týmem nakonec body North Stars nepřineslo

14. 10. 2010 - Milan Lubina

Chomutovské hřiště bylo tentokrát svědkem duelu domácích HBC North Stars Chomutov a tou dobou prvního celku OHBL Sever týmu HBC Bazzy Děčín.
V první třetině byli aktivnější hosté, kteří Chomutov přehrávali a vytvářeli si tlak. Gólově však Děčín svojí převahu nevyjádřil. Paradoxně to byli právě domácí, kteří se ve vlastním oslabení radovali z prvního gólu. Chybu hostů trestal po samostatném úniku Patrik Kováč.
Ve druhé třetině se domácí ujali již dvoubrankového vedení, když se prosadil nejproduktivnější hráč domácích Petr Müller. O lepší výsledek Chomutov připravila vlastní nedisciplinovanost. Hosté využili dvě početní výhody a začínalo se prakticky od začátku.
Závěrečná třetina byla herně vyrovnanější. Hostům se ale podařilo dokonat obrat vstřelením branky, která se ukázala být rozhodující. Na výsledku 2:3 nic nezměnila ani závěrečná hra bez brankáře v podání domácích.

HBC North Stars Chomutov - HBC Bazzy Děčín     2:3  (1:0; 1:2; 0:1)

branky North Stars:  Kováč (-), Müller (Sklenář)

střely na branku:  26:33  (6:12; 9:10; 11:11)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Broumský Miroslav, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Tomek Daniel, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Hráči North Stars Chomutov podlehli v Ústí místnímu Orlíku gólem 6 vteřin před koncem

7. 10. 2010 - Milan Lubina

Ve čtvrtém kole zajížděly chomutovské "severní hvězdy" na půdu ústeckého Orlíku. Chomutovským hráčům North Stars se na ústeckém hřišti dlouhodobě nedaří, vždyť naposledy zde bodovali v sezóně 2007/08.
Vstup do utkání chomutovskému týmu ale vyšel a jako první se v utkání radovali hráči North Stars. Toto vedení hostům vydrželo do začátku druhé třetiny, kdy se Orlíku podařilo srovnat. Od této chvíle byli gólmani obou týmů v podstatě bezchybní. Vše se schylovalo k samostaným nájezdům, když 6 vteřin před koncem utkání vyrobil hrubou chybu kapitán chomutovského týmu, kterou hráči Orlíku nekompromisně potrestali.
Chomutovské prokletí na ústeckém hřišti trvá. Tým North Stars Chomutov odjížděl z Ústí opět bez jediného bodu.

HBC Orlík Ústí nad Labem - HBC North Stars Chomutov     2:1  (0:1; 1:0; 1:0)

branky North Stars:  Sklenář (Müller)

střely na branku:  36:27  (13:8; 9:12; 14:7)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Klíma Martin, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šilhánek Pavel, Volf Tomáš

Z víkendové dvojzápasu vyválčili hráči North Stars tři body

2. 10. 2010 - Patrik Kováč

V sobotním zápase Severní hvězdy zajížděly na mostecký stadion, kde se utkaly s celkem Kapitán Jirkov. Hosté se rychle ujali vedení, když se v přesilové hře ze střední vzdálenosti trefil povedenou ranou obránce Šilhánek – 0:1. Tímto výsledkem skončila i celá první třetina.
I ve druhé třetině skórovali jako první hosté, když opět v početní výhodě propálil vše, co mu stálo v cestě, hráč Šilhánek a svým druhým gólem poslal hosty do dvoubrankového vedení – 0:2. Jenže to netrvalo moc dlouho, když 18 sekund později snížil domácí hráč – 1:2. Přestřelka pokračovala dál a po necelé minutě se opět trefili hosté, když povedenou akci dva na jednoho zakončoval přesnou ranou Kováč po pěkné přihrávce Šrumy – 1:3. Domácí celek od této chvíle převzal režii hry a tlačil hosty v jejich třetině, ti ovšem velmi dobrým taktickým bráněním nedovolili již ve druhé třetině domácím snížit. Do poslední části hry nastupovali tedy chomutovští s dvoubrankovým náskokem.
Co se hostům dařilo ve druhé třetině, tedy pozorně bránit, nedařilo se vůbec ve třetině třetí. Domácí v rozmezí 7 minut nejen že vyrovnali, ale otočili vývoj utkání a tak od 39.minuty vedli v utkání 4:3. Dvě a půl minuty před koncem utkání dostali domácí menší trest, hosté si vzali oddechový čas na poradu a po vyhraném buly a střele od modré vyrazil domácí brankář míček pouze před sebe a pohotovou dorážkou se blýskl Müller, vyrovnáno – 4:4.
Dostalo se tedy až na samostatné nájezdy, v nichž byli šťastnější domácí, když až v šesté sérii rozhodli o svém vítězství.

V nedělním zápase hostili Severní hvězdy na domácím hřišti v Chomutově protihráče z Mostu, konkrétně tým Concept Most.
Celý zápas byl poznamenán špatným počasím, kdy se na hřišti dělaly kaluže vody a znemožňovaly obou týmům kombinaci. Po celou dobu se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém kralovali brankáři obou týmů. Každý z nich lovil po 45 minutách míček ze své sítě jednou, a tak obdobně jako v sobotním zápase došlo až na samostatné nájezdy, ve kterých tentokrát zvítězili hráči Chomutova, kdy jedinou a rozhodující branku vstřelil domácí Müller a rozhodl o tom, že dva body zůstanou v Chomutově.
Hráči Stars si tedy za druhý hrací víkend ve dvou zápasech připsali do tabulky 3 cenné body.

HBC Kapitán Jirkov - HBC North Stars Chomutov     5:4 ss  (0:1; 1:2; 3:1 - 1:0)

branky North Stars:  Šilhánek (Kováč, Široký), Šilhánek (Müller), Kováč (Šruma), Müller (Šilhánek, Kováč)

střely na branku:  31:24  (12:11; 8:7; 11:6)

sestava North Stars:  Široký Martin, Broumský Miroslav, Csáno Vojtěch, Kováč Patrik, Krajča Jan, Martin Lukáš, Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šilhánek Pavel, Šruma Jiří, Tomek Daniel, Voborník Daniel, Volf Tomáš

HBC North Stars Chomutov - HBC Concept team Most B     2:1 ss  (1:0; 0:0; 0:1 - 1:0)

branky North Stars:  Müller (-), rozhodující nájezd Müller

střely na branku:  34:35  (13:14; 9:12; 12:9)

sestava North Stars:  Kupec Martin, Broumský Miroslav, Csáno Vojtěch, Kováč Patrik, Krajča Jan, Martin Lukáš, Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šilhánek Pavel, Šruma Jiří, Tomek Daniel, Voborník Daniel, Volf Tomáš

Vstup do sezóny vyšel pro chomutovské North Stars bodově naprázdno

21. 9. 2010 - Milan Lubina

První utkání v sezóně odehráli chomutovští hráči North Stars na svém domácím hřišti. Do Chomutova zavítal soupeř z Mostu tým HC Nordics Most.
Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se již ve druhé minutě utkání ujali vedení. Domácí zanedlouho vyrovnali, ale tým z Mostu byl v první třetině aktivnější a zaslouženě strhl v závěru první třetiny vedení na svou stranu.
Druhá třetina byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Vstřelit gól ve druhé části dokázali ale pouze hráči Mostu, a dostali se tak již do dvoubrankového vedení.
V úvodu třetí třetiny domácí hráči North Stars zápas zdramatizovali snížením na 2:3. Chomutov si poté vypracoval několik dalších dobrých střeleckých příležitostí, ale k vyrovnání zápasu nevedla ani jedna. Naopak pár vteřin před koncem zpěčitili Nordics Most své vítězství gólem do prázdné branky.

HBC North Stars Chomutov - HC Nordics Most     2:4  (1:2; 0:1; 1:1)

branky North Stars:  Lubina (Volf), Kováč (Müller)

střely na branku:  31:41  (10:16; 11:10; 10:15)

sestava North Stars:  Mandák Marek, Csáno Vojtěch, Kováč Patrik, Krajča Jan, Lubina Milan (C), Martin Lukáš, Müller Petr (A), Sklenář Tomáš (A), Šilhánek Pavel, Šruma Jiří, Tomek Daniel, Volf Tomáš